Bengt Fransson oljemålning
2012-03-31
127639
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Café Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x22 cm