KG Nilsson färglitografi
2012-03-31
127591
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILSSON, KG (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1983, 14/100, färglitografi, 48x79 cm