Albert Johansson färglitografi
2012-03-31
127581
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson -73, PT, 161/260, färglitografi, 30x41,5 cm