Byrå gustaviansk stil
2012-03-31
127520
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd 80, 94x48 cm
Smärre fanérskador, nyckel saknas