Högfeldt akvarell Harpspelare
2012-03-28
127504
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Harpspelare, signerad R Högfeldt, akvarell, 24x31 cm