Carl Larsson 6 etsningar
2012-03-27
127476
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LARSSON, Carl (1853-1919): Portfölj med 6 etsningar från originalplåtarna, utgiven av Hjert & Hjert 1983, numrerad upplaga på 360 st, bladstorlek 54x39 cm