Reynard oljemålning
2012-03-27
127467
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REYNARD, (samtida) Surrealistisk komposition, signerad Reynard, olja på duk, 45x51cm