Lage Lindell färglitografi
2012-03-28
127444
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDELL, Lage (1920-80): Komposition, signerad Lage Lindell, 124/150, färglitografi, 30x53,5 cm