J Herbert Snell oljemålning
2012-03-27
127439
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNELL, James Herbert (1861-1935): Landskap med damm, signerad J Herbert Snell, olja på pannå,17x34 cm