Ljusstakar silver 1800-tal
2012-03-27
127436
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, stämplar 1884, höjd 19 cm