Oljemålning Alfred Willoughby
2012-03-28
127433
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLOUGHBY, Alfred (1800-tal): Höglandslandskap med borg, signerad Alfred Willoughby 1894, olja på duk uppfodrad på pannå, 46x58 cm