Kakemoner
2012-03-27
127415
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAKEMONER, 5 st, Korea, varierande format, 3 landskap, tiger, i akvarell, maskinbroderat motiv
1 äldre kakemon med tigermotiv med skador