Samearbeten varav ett signerat NN Skum

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMEKNIV, monogramsignerad JP, SLIDA, signerad och daterad NN Skum 1937, längd 26 resp 22 cm

127412

2012-03-27