Birger Birger Ericson oljemålning
2012-03-27
127392
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994) "Stad i natt", signerad Birger, olja på pannå, 153x120 cm