Wilhelm Wik oljemålning
2012-03-27
127380
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
WIK, Wilhelm (1897-1987): Komposition, signerad på baksidan Wilhelm Wik, olja på duk, 163x130 cm
färgbortfall