Flintlåspistol
2012-04-24
127340
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1810-tal, pipa med kontrollstämplar, låset märkt Tower och GR under krona, längd 39 cm
Stockskada