Zorn Stående modell
2012-03-27
127310
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Stående modell 1901, signerad Zorn, etsning, 22,5x15, H&H 236