Målning 1800-tal
2012-03-27
127296
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Munk, olja på duk, 52x41 cm