Bägare i silver 1700-tal
2012-03-28
127268
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BÄGARE, silver, Johan Ek, Gävle 1756, höjd 9 cm
Smärre bucklor