Bägare i silver 1700-tal
2012-03-28
127264
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, silver, Joachim Ljungberg, Norrköping 1783, svisselerad blomdekor, höjd 9 cm
Smärre bucklor