Bägare i silver 1700-tal
2012-03-28
127258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÄGARE, silver, Carl Beck, Stockholm 1736, höjd 9,5 cm
Smärre bucklor