Bägare i silver 1700-tal
2012-03-28
127243
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BÄGARE, silver, Niclas Warneck, Karlstad 1742, höjd 11 cm
Smärre bucklor