Yrjö Edelman färglitografi
2012-03-23
127136
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Lotta på Skäret", signerad Y Edelmann-76, 92/125, färglitografi, 48x60 cm