Madeleine Pyk blandteknik
2012-03-23
127128
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Komposition, dubbelsignerad och daterad M Pyk 65, blandteknik på papper, 15x19 cm