Axel Peter oljemålning
2012-03-23
127019
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Landskap med kvarn, signerad och daterad 1906 olja på duk, 49x65 cm