Gästabudsscen oljemålning
2012-03-28
127010
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gästabudsscen, olja på plåt, 21x17 cm