Reinhold Ljunggren litografi
2012-03-22
126895
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Lindarna vid ån, signerad R Ljunggren, 323/360, färglitografi, 55x42 cm