Hans-Erik Eriksson oljemålning
2012-03-22
126885
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIKSSON, Hans-Erik, (1921-97): Motiv från Stockholm, signerad, olja på pannå, 38x60 cm