Simone de Dardel oljemålning
2012-03-22
126827
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DARDEL, de Simone (1913-1996): Stilleben, signerad Simone Dardel, olja på pannå, 51x36 cm
Kantskador