Leif Johansson oljemålning
2012-03-22
126773
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHANSSON, Leif (född 1950): Komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, 105x105 cm