Oljemålning 1800-tal
2012-03-22
126736
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: Höskörd, otydligt signerad, olja på duk, 20x38 cm
Lagning