Klaffbord i Karl Johan-stil
2012-03-27
126703
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KLAFFBORD, Karl Johan-stil, mahogny, låda i sargen, nyckel finns, höjd 75, 75x137 cm
fanerskador, repor