Konsolbord i gustaviansk stil
2012-03-27
126694
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KONSOLBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, höjd 72, 80x42 cm
slitage