Madeleine Pyk blandteknik
2012-03-21
126668
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Clownen och lejonet i Vincennes. Paris, signerad och daterad M Pyk pingst 1973, blandteknik, 14,5x19,5 cm