Lennart Rodhe färglitografi
2012-03-23
126465
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1972, färglitografi 19/75, bladstrolek 64x49 cm