Max Knutsen litografi
2012-03-21
126417
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KNUTSEN, Max (samtida): Kronprinsessan Victoria, signerad Max knutsen 52/230, litografi, bladmått, 32x46 cm