Teceremoniset Oaxen Korg
2012-03-29
126405
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TECEREMONISET, 6 delar, Maison des trois thés, bestående av 2 kannor, 4 muggar med fat, teschatull medföljer
PROVENIENS: Oaxen Krog
Ett lock med nagg