Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
KURBATOV, Peter (1900-tal): Vinterlandskap med kyrka, signerad P. Kurbatov 1949, olja på duk, 55x69 cm
Zustandsbeschreibung
126373
2012-03-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner