Tallrikar Kina
2012-03-20
126319
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyrblå dekor, diameter 21 cm
Enstaka glasyrnagg