Axel Olson färglitografi
2012-03-20
126317
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, 121/260, färglitografi, bladmått 35x51 cm