Monterskåp med intarsia Holland
2012-03-23
126262
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MONTERSKÅP, 1800-tal, Holland, med intarsia, höjd 152,77x60 cm, nyckel finns
Slitage