Bord med kinesiserande dekor
2012-03-22
126062
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1800-talets slut, med kinesisierande dekor, höjd 67, 61x36 cm
Smärre skador