Olle Hjortzberg olja
2012-03-19
126029
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HJORTZBERG, OIle (1872-1959): Sydländskt landskap, signerad Olle Hjortzberg, olja på duk, 50x61 cm