Alexander Tolstoy olja
2012-03-19
126026
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TOLSTOY, Alexander (1895-1969): Flicka i folkdräkt, signerad A. Tolstoy, olja på duk, 55x46 cm