Olle Bonnier färglitografi
2012-03-19
125951
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 121/50, färglitografi, bladstorlek 41x57 cm