Olle Baertling färglitografi
2012-03-19
125942
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition, signerad Baertling, 21/300, 1951-68, färglitografi, 39x17,5 cm