Ivan Hoflund oljemålning
2012-03-19
125926
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOFLUND, Ivan (1887-1948): Kustbild med fiskebåt, signerad Ivan Hoflund, olja på pannå, 34x41 cm