Peter Dahl färglitografi
2012-03-19
125910
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Stolta stad", signerad Peter Dahl, 133/285, färglitografi, bladstorlek, 58x87 cm