Yrjö Edelman färglitografi
2012-03-17
125909
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDELMAN, Yrjö (född1941): Rivet papper, signerad Yrjö Edelman 148/150, färglitografi, 63x91 cm, oramad