Yrjö Edelman färglitografi
2012-03-17
125908
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDELMAN, Yrjö (född1941): Rivet papper, signerad Yrjö Edelman 38/150, färglitografi, 87x63 cm, oramad